Iga Świątek zaskoczyła sukienką na ceremonii losowania WTA Finals! Tę kreację musicie zobaczyć! ZDJĘCIA

Iga Świątek poznała rywalki w turnieju WTA Finals w Guadalajarze (10-17 listopada). To kończące sezon nieoficjalne mistrzostwa świata nazywane turniejem Masters, a na ceremonii losowania ósemka najlepszych tenisistek błyszczy w wieczorowych kreacjach. Iga Świątek i jej rywalki umalowane i wystrojone prezentowały się niezwykle efektownie. Przez długie lata na ceremoniach losowania grup WTA Finals błyszczała Agnieszka Radwańska. Jak wypadła teraz na gali Masters Iga Świątek? Poniżej g

Iga Świątek ZDJĘCIA z losowania WTA Finals
Iga Świątek zaczyna walkę w turnieju WTA Finals, ale zanim pojawi się na korcie i rozegra w Guadalajarze pierwszy mecz, błyszczała na ceremonii losowania grup. Polka tradycyjnie już postawiła na niskie obcasy. Założyła bardzo ciekawą sukienkę.

Umalowana i uśmiechnięta Iga Świątek wyglądała bardzo atrakcyjnie. – Nie mamy za dużo okazji, żeby założyć ładne sukienki i makijaż, więc to była fajna zabawa – komentowała Iga Świątek. Polka poznała grupowe rywalki. Iga Świątek zagra w grupie z Aryną Sabalenką (Białoruś), Marią Sakkari (Grecja) i Paulą Badosą (Hiszpania). Sabalenka pod nieobecność liderki rankingu Ashleigh Barty jest najwyżej rozstawiona w Masters. Sakkari (nr 5) i Badosa (nr 7) w tym sezonie ogrywały Świątek w ważnych imprezach. Greczynka w Roland Garris i Ostrawie, a Hiszpanka – w turnieju olimpijskim w Tokio – To wyjątkowa impreza, która rozgrywana jest tylko raz w roku. Jestem bardzo szczęśliwa, że zagram w WTA Finals, bo takie doświadczenie nie przytrafia się często. Ciężko było tutaj awansować, więc jestem z siebie dumna – powiedziała Iga Świątek w czasie ceremonii losowania. Polka walkę w WTA Finals zacznie w czwartek 11 listopada. Mecze singlowe rozgrywane będą o godzinach 21 wieczorem i 2.30 w nocy polskiego czasu. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ IGI ŚWIATEK Z LOSOWANIA WTA FINALS.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here